Do štvrtku 23. 5. je zákaznícka podpora dočasne obmedzená len na e-mailovú komunikáciu. Za nepríjemnosti sa ospravedlňujeme, telefonicky budeme k dispozícii opäť od piatka.
Stránka 1 z 2 - 67 položiek celkom

Cena

651
1651

Značky

Zobrazených položiek: 67
Hudobná hračka jednorožec JA111
Kolotoč hrajúci Sloníky JA120
Jabadabado Mojkáčik macko N0150
Jabadabado Mojkáčik macko N0150
Momentálne nedostupné
€16
JA09456
Jabadabado Zajačik N0159 JA002
Jollein kaučukové hryzatko Macko JO67008
Jollein mojkáčik Zajko chestnut JO062
Jollein mojkáčik Zajko nugát JO061
Jollein mojkáčik Zajko storm grey 2 JO9018
Hore
Ďalšie produkty

Prvou hračkou pre bábätko zväčša býva mojkáčik, ktorý dokáže bábätko upokojiť keď ho má pri sebe (hlavne ak vonia ako maminka). Dieťatko má od 3 mesiacov dlane otvorené a pomaličky začína trénovať úchop. Pri pohľade na hrkálku začne cielene kopať nôžkami a hýbať rúčkami, čím prejavuje radosť. Pri náhodnom údere hračky, ktorá je zavesená na hrazde ju uvedie do pohybu, čo je pre dieťatko nesmierne zaujímave a začína cielene búchať do hračky. Pomaličky mu teda začíname ponúkať hračky na úchop, hrkálky a hryzátka, ktoré sú veľmi nápomocné predovšetkym pri prerezávaní prvých zúbkov. Pri hryzení dochádza k masáži ďasien, ktorá im zmierňuje tlak v čeľusti. V našej ponuke možno nájsť viacero druhov hryzadiel. Majú najrôznejšie dizajny, veľkosti, tvary aj tvrdosť.
 
Detská hrázda je výborná pômocka pre psychomotorický vývoj dieťatka, rozvoj jemenj motoriky a koordinácie očí a rúk. Je vhodná pre detičky už od 2 mesiacov, kedy môžeme dieťa pri samostantnom oddychu nechať položené na hracej podložke a sledovať ako pri aktívnom pohybe rukou trafí niektorú závesnú hračku. Postupne od 3.mesiaca veku dieťatko aktívnejšie pozoruje svoje okolie a veci už aj tým, že otáča a zapája hlavičku a udrží dlhší pohľad na zaujímavú vec. 
 
V našom e-shope nájdete široký výber kolotočov nad postieľku, detských projektorov a mnoho iného.