Prebaľovacie komody

12 položiek celkom

Cena

87340
187340

Značky

Zobrazených položiek: 12
Prebaľovacia biela komoda Basic AT11334
Prebaľovacia komoda Little Heart
€220
AT11332
Prebaľovacia komoda Baby Matt 0
€215
MC11123
Prebaľovacia komoda Jolein 01
€210
MK043
Prebaľovací pult Classic biely 01 WD023
Prebaľovacia komoda Sofi 00
€255
MA767930
Biela prebaľovacia komoda Marselio MA7582
Prebaľovacia komoda Paulinka
€169
MA9727

Aby ste mali všetky detské veci vždy po ruke, pomôže vám šikovná prebaľovacia komoda alebo pult. Okrem niekoľkých šuplíkov na uloženie detských vecičiek určite využijete aj jej podložku, vďaka ktorej sa prebaľovanie stane hračkou Prebaľovacie komody sú viacfunkčným nábytkovým doplnkom. Využijete ho aj neskôr po tom, ako už bábätko nebudete musieť prebaľovať. Majú množstvo úložného priestoru, pričom nádstavce na prebaľovanie sa dajú jednoducho odnímať. Prebaľovaciu plochu si môžete taktiež prispôsobiť podľa seba. K prebaľovacím pultom či komodám patria nepochybne prebaľovacie podložky z našej ponuky.

Prebaľovacie podložky sú v mäkkom aj tvrdom variante, aby sa každé dieťatko cítilo pohodlne a bezpečne. Navyše, prebaľovacie podložky majú niekoľko dizajnov a farebných prevedení, takže si zaiste vyberiete taký, ktorý krásne zapasuje do vašej spálne alebo detskej izbičky. Môžete si vybrať klasickú prebaľovaciu podložku alebo podložku so záhlavkom pre väčšie pohodlie a bezpečnosť bábätka.

Komoda do detskej izby môže nahradiť menšiu skriňu či bielizník a môžete do nej uložiť aj drobné šatstvo či bielizeň. Komoda patrí medzi funkčný nábytok a dieťa v nej zvládne udržať poriadok aj samé, pretože dokážu pojať množstvo vecí a umožnia mať v nich dokonalý prehľad.

Detská komoda poslúži veľa rokov
Nemusíte sa obávať, že budete musieť po času tenko kus nábytku vymeniť, pretože ste ho kúpili pre vaše bábätko. Naše komody do detskej izby rastú spolu s vašou ratolesťou. Po čase viete prebaľovaciu časť odmonovanť. Keď dieťatko vyrastie, jednoducho ho túto čas demontujete a komoda môže naďalej slúžiť svojmu účelu.