Detské župany a pončá

Stránka 1 z 1 - 28 položiek celkom

Cena

2436
12436

Značky

Zobrazených položiek: 28

Perfektný detský pončo uterák na doma aj na dovolenku
Detské pončo je vhodné používať doma po kúpaní. Na dovolenke je pončo uterák perfektný na použitie po plávaní. Vďaka mäkkej a savej bavlne vaše dieťatko rýchlo schne a zostane v teple. Bavlnená detská osuška je ľahká a skladná a zaberá málo miesta v kufri. Detskú pončo osušku využijete v maxi cosi, autosedačke alebo kočíku vďaka praktickým otvorom.

Nákup županov pre vaše deti môže byť zábavným a vzrušujúcim zážitkom, pretože zaručene budete mať z čoho vyberať! U nás nájdete jedinečné vzory, tvary a veľkosti, ktoré vyhovujú individuálnemu vkusu. Je však dôležité mať na pamäti, že dizajn róby nie je dôležitý len z hľadiska vizuálu ale môže mať vplyv aj na jej nositeľnosť. Napríklad deti by pravdepodobne uprednostňovali róby navrhnuté s ich obľúbenými superhrdinami alebo postavami z televíznych relácií, zatiaľ čo dospelí preferujú jednofarbné moderné detské župany.

Predstavujeme vám dokonalý župan pre vaše deti, aby zostali v pohodlí a stále sa cítili slobodne. Náš župan je dostupný v 2 štandardných veľkostiach. Urobte nezabudnuteľný zážitok z kúpania vášho drobca s týmito zvedavými županmi.

Detské župany a pončá

Perfektný detský pončo uterák na doma aj na dovolenku z kvalitnej či organickej bavlny.