Stránka 1 z 1 - 26 položiek celkom

Cena

39107
139107

Značky

Dĺžka

Druh

Farba

Zobrazených položiek: 26

Detský fusak patrí medzi nevyhnutný kusok do detskej výbavičky a je úplne jedno či sa dieťatko narodilo v lete alebo uprostred zimy. Tak či tak fusak využijete.

Zimné fusaky neprefúknu a dobre držia teplo. Veľmi obľúbený je aj zimný fusak pre deti s kožušinou, ktorý bábätko ochráni aj vo veľkej zime a nepriazni počasia. Často má aj viac vrstiev látky, kedy vo vnútri je teplejšia látka a vonkajšia vrstva býva odolná proti dažďu a vetru. Nakoľko kvalitný fusak býva vyššou investíciou, odporúčame rodičom rastúci fusak, ktorého dĺžka sa dá regulovať podľa potreby dieťatka

Fusak do hlbokého kočíka je určený pre novorodencov a bábätká približne do jedného roka. Keď bábätko z malého fusaku vyrastie, bude sa hodiť väčší, ktorý potom využijete aj v športovom kočíku či pri sánkovačke. Väčší fusak dieťatku poslúži do cca 3 rokov. Fusaky do kočíka nemajú žiadne univerzálne číslovanie veľkosti, preto sa ich veľkosť odvíja predovšetkým od výšky dieťaťa. Fusaky pre novorodencov majú väčšinou dĺžku okolo 90 cm a slúžiť vám budú približne rok. Fusaky pre staršie deti majú dĺžku 110 cm a viac.

 Fusaky do kočíka sa líšia aj podľa použitých materiálov:

- Vrchnú časť fusaku najčastejšie tvorí polyester, ktorý sa vyznačuje odolnosťou voči vode, ľahkou údržbou a vysokou odolnosťou. Podobné vlastnosti ponúka aj polyamid a nylon.

- Vnútorná časť fusaku býva bavlnená, plyšová alebo fleecová. Všetky materiály sú príjemné pre bábätko a majú dostatočne hrejivé vlastnosti. Ak preferujete prírodné materiály, potom vyberte fusak z ovčej vlny. Ponúka výborné termoregulačné vlastnosti a je prirodzene antibakteriálny.

Fusak pre dieťatko budete používať pomerne dlhý čas, preto by ste mali pri výbere dôkladne zvážiť aj jeho dizajn. Je totiž možné, že športový kočík alebo golfový vyberiete v inom vzhľade, než prvý hlboký kočík. Veľa mamičiek tiež ocení, keď deky, podložky do kočíka či rukávniky ladia s fusakom.