Rukávniky na kočík

Stránka 1 z 1 - 14 položiek celkom

Cena

1632
11632

Značky

Zobrazených položiek: 14

Aj ruky mamičiek či oteckov budú v zimnom období pri prechádzkach s kočíkom radi v teple. Na tento účel výborne poslúžia rukávniky, ktoré nájdete v tejto sekcii. 

Rukávnik na kočík udržuje vaše ruky v teple bez toho, aby ste museli mať neustále nasadené rukavice a fusak naopak chráni pred chladom bábätko. Na čo sa zamerať pri výbere rukávnika? Skúsime Vám poradiť:

Načo je potrebný rukávnik?

  • udrží Vaše ruky v teple aj pri dlhých prechádzkach s kočíkom 
  • je praktický nielen v mínusových teplotách, ale aj pri vetre a daždi 
  • v klasickom rukávniku si ruky navzájom vytvárajú teplo

Podľa typu kočíka si môžete vybrať buď rukávnik alebo rukavice na kočík. Neviete v čom je rozdiel?
- Rukávnik na kočík sa hodí na všetky kočíky, ktoré majú spojenú rukoväť, a to aj na tie s ručnou brzdou. Jeho výhodou je, že viac zahreje, pretože si v ňom ruky navzájom vytvárajú teplo.
- Rukavice na kočík sa hodia skôr na golfové palice, ale umiestnite ich ľahko aj na spojenú rukoväť. Sú viac variabilné – dajú sa rôzne premiestňovať, a tak ich môžete mať na kočíku neustále.

Rukávnik aj rukavice na kočík majú vrchnú časť väčšinou vyrobenú zo 100 % polyamidu – šuštiakoviny. Vyznačujú sa vysokou odolnosťou voči odreniu pevnosťou za sucha aj za mokra. Ľahko sa udržiavajú, môžte ich bez obáv prať a sušiť, navyše sú väčšinou nepremokavé. Nech už zvolíte rukávnik alebo rukavice na kočík, oba typy majú zapínanie na suchý zips či na cvoky. 

V našom e-shope si môžete vyberať z celého radu dizajnov a farieb. Rukávnik môžete zladiť s výbavičkou dieťaťa, kočíkom či fusakom, podložkou. Celkovo to potom bude pôsobiť pekným zladeným dojmom.