Do štvrtku 23. 5. je zákaznícka podpora dočasne obmedzená len na e-mailovú komunikáciu. Za nepríjemnosti sa ospravedlňujeme, telefonicky budeme k dispozícii opäť od piatka.

Regály na hračky a knihy

Stránka 1 z 1 - 10 položiek celkom

Cena

66154
166154

Značky

Zobrazených položiek: 10
Detský regál Domček Baletka 1 DO11335
Detský regál Domček na knihy
€99
DO11342
Detský regál Domček In the Sky DO11336
Detský regál Domček ružový DO11340
Detský regál Domček Sweat Dreams DO11338
Detský regál Domček Králik DO11339
Detský regál Domček modrý DO11341

V každej modernej detskej izbe nájdete podpis hravosti a fantázie. Snažte sa podporiť túto bezstarostnú atmosféru a vytvoriť deťom pomyselné miesto, odkiaľ bude fantázia vychádzať. S detskými skrinkami na knižky a regálmi na hračky to bude jednoduché. V detskej izbe bude vďaka dizajnovým regálom na hračky toľko priestoru a možností na ďalšie kreatívne aktivity! Pri ukladaní knižiek či hračiek do regálov sa zlepšujú nielen ich zručnosti, ale aj fantázia a „cit pre poslušnosť“! Ukladanie do vlastného regála na hračky vedie pozitívne k samostatnosti a zodpovednosti. 

Deti budú vždy vedieť, kam sa majú obrátiť, ak sa chcú ponoriť do rozprávkovej knižky či vytvoriť si svoju novú bláznivú hru. Vy ich zároveň môžete už odmalička učiť poriadkumilovnosti a tak budú spokojné nielen vaše deti, ale aj vy. Doprajte vašim deťom skvelé regály na hračky.  Regály z našej ponuky môžete výborne kombinovať s detskými skriňami a stojanmi na detské oblečenie.