Stránka 1 z 1 - 30 položiek celkom

Cena

94245
194245

Značky

Farba

Funkcia

Materiál

Zobrazených položiek: 30

Detské postieľky

Kvalitná a nezávadná detská postieľka je základom pre sladké a ničím nerušené detské sny. Zdravý a plnohodnotný spánok je totiž pre deti nesmierne dôležitý. Mnohí nastavajúci rodičia práve kúpu prvej detskej postieľky podceňujú. Práve preto chceme deťom priniesť dokonalé pohodlie a vytvoriť miesto, v ktorom sa budú cítiť príjemne a bezpečne. Detská postieľka hniezdočkom, skvelým zátiším a azda prvým doplnkom do výbavy pre novorodenca. Zároveň ju ako poslednú odkladáme. Spí sa v nej jednoducho úžasne! Naše detské postieľky sú väčšinou z bukového alebo borovicového dreva, upravené nezavádnou povrchovou úpravou.

Naše detské postieľky sú predovšetkým pohodlné, zdravotne nezávadné a funkčné, aby malým drobcom poskytli všetko potrebné pre sladký odpočinok. Nájdete u nás roznôrodé detské postieľky, napríklad detské postieľky k posteli, detské postieľky s vyťahovacou bočnicou či vyberateľnými priečkami alebo rastúce polohovateľné detské postieľky. Dizajnovo sú rôznorodé, aby neplnili len praktickú funkciu, no esteticky zapadli do vašej spálne alebo detskej izbičky.

 

Postieľky pre deti 


Detské postieľky pre bábätká, dievčatá a chlapcov, ktoré sú súčasťou nášho sortimentu, sú nábytkom navrhnutým špeciálne pre deti a najnáročnejších rodičov, ktorí hľadajú kvalitné a cenovo atraktívne produkty. Pri ich výrobe sa myslelo na komfort, funkčnosť, bezpečnosť a jedinečný dizajn.

Ponuka nábytku pre bábätká, chlapcov a dievčatá


Medzi našimi ponukami za atraktívnu cenu nájdete len také detské postieľky, pre chlapcov a dievčatá, ktoré sú vyrobené z odolných a kvalitných komponentov, ako sú mdf a prírodné drevo. Niektorých rodičov však určite poteší, že nábytok prezentovaný v predajni disponuje mnohými doplnkovými vymoženosťami, ako sú priestranné zásuvky na uloženie posteľnej bielizne a drobností alebo posuvné tyče, vďaka ktorým bude môcť batoľa po dosiahnutí správneho veku opustiť miesto na spanie sám. Tam to nekončí!

Detské postieľky


Niektoré postieľky pre bábätká budú rásť s vaším dieťaťom. U nás nájdete detský nábytok na spanie za atraktívnu cenu, prípadne aj písací stôl či stoličky. Naša ponuka bola zostavená tak, aby pomohla a uľahčila rodičom držať krok s vývojom ich dieťaťa. Postele pre dievčatá a chlapcov, ktoré sa v niekoľkých krokoch premenia na nábytok pre staršie deti, sú tiež príkladom šikovného usporiadania, vďaka ktorému sa vyhneme nutnosti kupovať nové zariadenie do izby. 

Postieľka s rozprávkovým baldachýnom 

Baldachýny nad postieľku či posteľ vytvoria útulne miesto a zároveň oázu sladkého pokoja pre ničim nerušený spánok vášho dieťaťa. Už ho viac nebudú rušiť žiadne zvuky alebo nechcené svetlo. Naše detské baldachýny zapadnú ku každému kúsku nášho detského nábytku. U nás nájdete rôzne farebné prevedenie - béžový baldachýn, karamelový baldachýn, zelený baldachýn, ružový baldachýn. 

Dôležité miesto v detskej izbe majú aj prebaľovacie komody a komody s prebaľovacím pultom, ktoré poskytujú aj miesto na uskladnenie všetkých bábätkovských potrieb.

Drevené detské postieľky z BONYBON sú garanciou zdravého a plnohodnotného spánku vášho dieťaťa

Detské postieľky u nás sú prvotriednej kvality a zaručujú 100% spokojnosť rodičov a ich bábätiek či detičiek. Naše detské postieľky sú starostlivo vyrábané s näjväčším dôrazom na kvalitu, bezpečnosť a funkčnosť. Postieľky Safe Dreams sú dokonca vhodné aj ako darček, ktoré vynikajú svojím elegantným prevedením balenia.

Detský matrac ako dôležitý doplnok detskej postieľky.

K detskej postieľke nájdete aj v našej ponuke kvalitné detské matrace, pričom odporúčame dokúpiť aj nepremokavé detské plachty. Naše detské matrace vynikajú svojou kvalitou, oproti iným eshopom. V ponuke nájdete aj kvalitné slovenské detské matrace, ktoré patria k najpredávanejším z ponuky. 

Neviete si rady s detskou postieľkou? Radi vám poradíme v článku ► klikni tu - ako správne vybrať detskú postieľku