Detské hniezda

52 položiek celkom

Cena

3755
13755

Značky

Farba

Zobrazených položiek: 52
Detské hniezdo Soft Rose 0
€47
BE10955
Detské hniezdo Soft Vanilla BE10954
Detské hniezdo s vankúšikom Teddy Bella BEL0P02-0653
Detské hniezdo ZOO DESIGN MIM0582
Detské hniezdo MimiNu - Lesný príbeh MIM0954
Detské hniezdo MimiNu Royal Bežová MIM0565
Zaffiro detské hniezdo Grey pike ZA026
Detské hniezdo MimiNu Royal sivé MIM054
Detské hniezdo MimiNu Medvedík Lulu MIM4001
Detské hniezdo MimiNu Medvedík Lulu MIM4000
Hore
Ďalšie produkty

Túlenie a pokojné spinkanie bez mamičky? Len vďaka ochranným mantinelom a hniezdam do postieľky! Pre bábätko je takéto odlúčenie veľmi nepríjemne a zo začiatku aj stresujúce, preto nemajte žiadne obavy. Naše detské hniezda sú jedným z najlepších doplnkov pre sladký spánok. Bábätká si zamilujú všetko, čo im vytvorí bezpečné a hrejivé prostredie. Nič sa nevyrovná mamičkinmu náručiu, no príchodom noci musia naši drobci zaspávať samostatne. „Holé“ postieľky? Tie si ani na desiaty pohľad nedokážeme zamilovať. Štýlový look im dodajú mantinely so šnúrkami na jednoduché upevnenie k postieľke. Sú antialergické, z jemného vlákna a vo veselých detských farbách a motívoch. V ponuke klasické alebo multifunkčné hniezda do postieľky.

Detské hniezdo vzbudzuje pocit útulnosti ako v maminkinom brušku

V našej ponuke nájdete hniezdo pre novorodenca alebo komplet detského hniezda s vybavením v jednoduchých či moderných. Hniezdo pre bábätko viete umiestniť do postieľky, rodičovskej postele, na gauč alebo na zem. Bábätko sa vďaka nemu neskotúľa a navyše rýchlejšie zaspinká.

Detské hniezdo zabezpečí zdravý spánok
Hniezdo do postieľky poslúži aj ako ako ochranná bariéra medzi manželmi a môžete využiť aj vtedy, keď si chcete dať dieťatko medzi seba v manželskej posteli. Budete si tak istí, že bábätko nestratí svoju polohu a dobre sa mu dýcha. Hniezda zabezpečujú dokonalé vetranie počas spánku a zároveň drží chrbátik v správnej polohe.