Príbeh značky Bonybon

Ste rodičmi na „plný úväzok“? Slovenská firma BONYBON bude od prvých chvíľ vašich detí s vami. Sami dobre viete, že už od prvých chvíľ deti potrebujú vlastné a dostatočne pohodlné útočisko. Tak ako rastú, je synonymom ich kráľovstva najprv bezpečie čo najbližšie pri rodičoch, neskôr vo vlastnej izbičke s postieľkou a hračkami. Podľa možností ju postupne v školskom veku dopĺňame o niekoľko funkčných zón.

Dnes vám priblížime svet BONYBON a čo bolo inšpiráciou pre vznik detského svetu nábytku, doplnkov, hračiek či potrieb. Rodičia potrebujú reálne čísla, technické údaje o základnej a doplnkovej výbave do izbičky a deti.. Na základe čoho vznikol koncept BONYBON. Zaoberáme sa funkčným, moderným nábytkom a doplnkami.

Dávame zákazníkovi na výber kvalitné doplnky či nábytok za prijateľné ceny alebo nadštandardný nábytok či doplnok. Vedeli ste o tom, že na trhu existuje rôzne množstvo gramáží plácht, ako 120 g či 140 g?

Chrániče zo zmesí 100% bavlna, 80 % bavlna a 20% polyester či 100% polyester? Rôzne zabezpečenie konštrukcií postieľok? Ako sa vyznať a nekúpiť mačku vo vreci?

My vás radi oboznámime a poradíme o najlepšej alternatíve pre VÁS. Odmenou pre nás, bude VAŠA SPOKOJNOSŤ.