Do štvrtku 23. 5. je zákaznícka podpora dočasne obmedzená len na e-mailovú komunikáciu. Za nepríjemnosti sa ospravedlňujeme, telefonicky budeme k dispozícii opäť od piatka.

Klasické postieľky

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

Cena

94124
194124

Značky

Zobrazených položiek: 4

Klasické detské postieľky


Klasické postieľky poskytujú jednoduchosť v kombinácii so stabilnou konštrukciou. Sú jasným favoritom pre rodičov, ktorí uprednostňujú jednoduché riešenia. V ponuke síce máme rastúce postieľky a postieľky zo zásuvkou, no klasické drevené postieľky sú najlacnejšiou voľbou. Rastúce postieľky sa prispôsobujú rôznym vývojovým štádiám dieťaťa, rošt s matracom môže byť preto v detskej postieľke umiestnený najčastejšie v 3 rôznych výškových úrovniach od podlahy.

Pre novododencov je vhodné najvyššie umiestnenie matraca, stredné keď bábätko sedí, a najnižšie je určené pre deti, ktoré už dokážu samostatne stáť. Samozrejmosťou sú odnímateľné lamely, ktoré umožňujú dieťaťu bezpečne vyjsť z postieľky alebo sa do nej kedykoľvek vrátiť.

Klasické postieľky tvoria skvelý pomer kvality a ceny. No napriek tomu, že ide o pomerne lacné postieľky,na kvalitu materiálov a zdravotnú neškodnosť farieb sa kladie rovnaký dôraz ako pri drahších alternatívach postieľok.

U nás nájdete aj modely s rozmermi matraca 120 x 60 cm, no k dispozícii je aj detská postieľka s rozmermi matraca 140 x 70 cm.

Drevená postieľka


Drevená posteľ je odolná a pevná, bezpečná pre dieťa a zároveň má veľmi atraktívny vzhľad. V našej ponuke nájdete okrem iného aj kvalitné drevené detské postele. Bočnice postelí sú vyrobené zo 100% borovicového dreva. Borovicové drevo používané pri výrobe detských postelí sú vyberané už v štádiu rezania, vďaka čomu je toto drevo označené prvou triedou. Prvky postieľok na vytváranie ochranných bariér, dno a boky postieľok sú veľmi dôsledne vybrané pre bezpečnosť tých najmenších.

Detské postele s kolískou


Detské postieľky dostupné sú kombináciou pohodlia a zábavy pre vaše batoľa a rýchlejšieho zaspávania. Funkcia kolísky umožňuje upokojiť bábätko a pripraviť ho na spánok po dni plnom nových zážitkov. Hojdanie postieľky dáva dieťaťu pocit bezpečia a úľavy, zamestnáva jeho pozornosť a odvádza ho od nepríjemných podnetov, ktoré by mohli prekážať pri zaspávaní. Sú vyrobené z overených, pre deti bezpečných materiálov, pokryté ekologickými lakmi na vodnej báze, ktoré spĺňajú hygienické normy. Tiché a plynulé ložiskové mechanizmy nevyžadujú použitie veľkej sily pri hojdaní a nebudia bábätko.