Stránka 1 z 3 - 81 položiek celkom

Cena

728
1728

Značky

Zobrazených položiek: 81
Cestovná prebaľovacia podložka Rowerberry 0 MA780866
Podložka do pultu Classic Húsky 72x41 1 DML0722
prebaľovací košík jollein storm grey
€17
€19,99 (–14 %)
JO0354
Hore
Ďalšie produkty

Prebaľovanie môžu sťažovať akékoľvek vonkajšie podmienky. Tvrdý nelichotivý povrch, zlá bezpečnosť či zvýšené riziko pádu z klasickej postele či pohovky. Nič také vášmu bábätku určite nehrozí vďaka kvalitným prebaľovacím podložkám so zaistením pre nožičky a so záhlavkom. Nájdete ich v našom e-shope! V ponuke prebaľovacie podložky v mäkkej aj tvrdej variante z kvalitných materiálov. Okrem klasických podložiek v našej ponuke nájdete aj cestovné prebaľovacie podložky, ktoré budú Vašim verným spoločníkom pri každej vychádzke z domu.

Detské prebaľovacie podložky


Detské prebaľovacie podložky patria k ideálnym pomocníkom pre každého rodiča a domácnosti. V ponuke nájdete podložky na prebaľovanie na postieľku, komodu alebo prebaľovací pult.
Keď kupujete prebaľovaciu podložku , popremýšľajte o tom, kde budete prebaľovať. Máte nejaké miesto na komode? Budete podložky premiestnovať?
Prebaľovaciu činnosť opakujete niekoľkokrát za deň, preto miesto musí vyhovať hlavne aj vaším potrebám.

Akú podložku vybrať?
Ak ju budete mať na komode bez prebaľovacieho nádstavcu, zvoľte trvdú variantu. Ak máte nádstavec na komode, postačí mäkká prebaľovacia podložka. Budete ju mať na práčke? Vyberajte podľa rozmerov prebaľovacej plochy na rozmery práčky. Bude umiestnená na postieľke? Potom potrebujete podložku na prebaľovanie s pevným dnom.

Mäkká prebaľovacia podložka


Svoje využitie nájde na komode, práčke či prebaľovacom pulte. Táto podložka si vyžadujú pevný podklad.

Prebaľovacia podložka s pevným dnom


Po celej spodnej časti má vloženú pevnú dosku a už nepotrebuje spevnenie. Vďaka tomu ju môžete umiestniť aj na plochu bez pevného podkladu – napr. cez postieľku, vaňu a pod.

Cestovná prebaľovacia podložka


Neodmysliteľnou súčasťou každe mamičky. Na cesty sa sa vybavte jednorazovými prebaľovacími podložkami. Sú savé a praktické a perfektne sa zmestia do prebaľovacej tašky alebo kabelky. Sú určené na viacnásobné použitie.