Do štvrtku 23. 5. je zákaznícka podpora dočasne obmedzená len na e-mailovú komunikáciu. Za nepríjemnosti sa ospravedlňujeme, telefonicky budeme k dispozícii opäť od piatka.

Rastúce postieľky

Stránka 1 z 1 - 15 položiek celkom

Cena

159245
1159245

Značky

Zobrazených položiek: 15

Rastúce detské postieľky
Detské rastúce postieľky si zaslúžia osobitnú pozornosť, ktoré uprednostňujú najmä pragmatickí rodičia. Deti rastú veľmi rýchlo, no vďaka rastúcim postieľkam nie je potrebné riešiť miesto na spanie už po dvoch rokoch, ako je tomu pri klasických postieľkach.

Rastúce postieľky sú hitom
Keď príde ten správny čas, dajú sa niekoľkými jednoduchými úkonmi prestavať na pohodlnú posteľ, ktorá poskytne komfortné a bezpečné miesto na spanie hoci aj malému predškolákovi. Aby vaše dieťa bolo v bezpečí, k tomu prispejú bezpečnostné bariérky a posteľ, ktoré eliminujú riziko pádu spiaceho dieťaťa. Rastúce postieľky však dokážu ponúknuť toho ešte viac.

Postieľky/Postele 2v1
Rastúce postieľky 2v1 predstavujú vyššie ambície a po prestavaní vykúzlia posteľ a môžu parametrami smelo konkurovať rôznym moderným modelom detských postelí. Tieto postieľky dokážu vytvoriť ďalší praktický kúsok nábytku. Vďaka týmto úpravám sa z pekného a funkčného nábytku, akým sú rastúce postieľky nepochybne sú, môžu radovať deti i rodičia.

V našej ponuke nájdete mnoho druhov detských postieľok, avšak najobľúbenejším typom sú rastúce postieľky, ktoré uprednostňujú hlavne pragmatické rodičia. Prečo sa tešia čoraz viac väčšej obľube? Deti rastú rýchlo, a rodičia nemusia riešiť každý rok, kde dieťatko uložia. Rastúce postieľky sú vyrobené z kvalitného masívneho dreva a dosky, doslova rastú s Vašim dieťatkom. 

Keď príde správny čas, stačí vymeniť bok postieľky za rastúcu bariérku a dieťatko má komfortné a bezpečné miesto na spanie. Bariérka zase eliminuje riziko pádu spiaceho dieťaťa. Prípadne môžte prestavať postieľky na klasickú posteľ. 

V našej ponuke nájdete aj kvalitné matrace , ktoré zaručia správny vývin chrbtice dieťaťa. Okrem toho nájdete u nás množstvo doplnkov, vďaka ktorým zariadite celú detskú izbičku.