Do štvrtku 23. 5. je zákaznícka podpora dočasne obmedzená len na e-mailovú komunikáciu. Za nepríjemnosti sa ospravedlňujeme, telefonicky budeme k dispozícii opäť od piatka.

Postieľky k posteli

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

Cena

119279
1119279

Značky

Zobrazených položiek: 6

Každá maminka chce mať svoje bábätko hneď po narodení vo svojej blízkosti a v bezpečí. Nie všetci rodičia však chcú mať svoje dieťatko pri sebe v posteli. Za jedno sa môžu báť, že bábätko v noci priľahnú a za ďalšie môžu pociťovať diskomfort pri spaní. Pre takýchto rodičov je ideálnou voľbou posteľka, ktorá sa dá umiestniť k posteli a to doslova. Tento typ postieľky je štandardne vybavený bezpečnostnými páskami, ktoré môžete uchytitť k lamelám roštu na manželskej posteli. 

Pri výbere postieľky však nezabúdajte aj na výber kvalitného matraca, ktorý zabezpečí pohodlný spánok dieťatka a podporí zravý vývoj chrbtice. Vaše dieťa Vám za to v dospelosti určite poďakuje. V našom e-shope nájdete široký výber matracov rôznych veľkostí a taktiež rôzne typy kvalitných postieľok za rozumné ceny:

Postieľky k posteli
Bábätká trávia od narodenia veľa času v postieľke a niet teda divu, že starostliví rodičia chcú mať svoje dieťa pri sebe nielen cez deň, ale aj v noci.

Postieľka k posteli predstavuje veľmi rozumné a praktické riešenie, totiž nie všetci rodičia chcú spať s bábätkom v jednej manželskej posteli v obavách o bezpečnosť bábätka a jeho priľahnutie.

Nezabudnite na kvalitný matrac
Výber postieľky je dôležitý, avšak pozornosť venujte aj samotnému matracu. Avšak je pravda, že dojčatá a batoľatá nevyužijú úplne parametre kvalitného matraca, ale isté požiadavky musí povinne spĺňať - aby bol vyrobený zo zdravotne neškodných materiálov a zároveň aby disponoval minimálne strednou tvrdosťou pre zdravý vývoj chrbtice.