Detské periny a vankúše

Stránka 1 z 1 - 12 položiek celkom

Cena

1935
11935

Značky

Zobrazených položiek: 12

Detské periny, perinky a sety do postele
Zdravý vývin dieťaťa je cez kvalitný spánok. Okrem výberu správneho detského nábytku, je dôležitým doplnkom aj posteľná bielizeň.

Nájdete u nás detské paplóny z kvalitných a hygienických materiálov, ktoré poskytnú príjemný spánok pod mäkkou, hodvábnou perinkou, ktorá udrží teplo počas celej noci. Perinky a vankúše sú vyrobené z antialergických materiálov zabraňujúc vzniku roztočov, plesní a množeniu baktérií.

Perinky pre chlapcov aj dievčatá
V ponuke máme aj univerzálne posteľné sety s potlačou, ktoré obsahujú vankúš aj perinku v rôznych farbách a materiáloch. Tieto špeciálne sety si nevyžadujú obliečky, nakoľko sú už potlačené. Chlapci majú radi tmavé farby, vzory so svojimi hrdinami či autíčka. Dievčatá zas zbožňujú pestré farby s princeznami či vankúše s volánmi.

Vybrať si môžete detské perinky do postieľky aj postele, pre chlapcov aj dievčatá. Lôžkoviny sú dôležitou súčasťou detského vybavenia od prvých dní svojho narodenia. Preto sme pripravili kvalitnú posteľnú bielizeň do detskej postele a postieľky ako plachty, deky a prikrývky, vankúše, volány či baldachýny nad postieľku.