Do štvrtku 23. 5. je zákaznícka podpora dočasne obmedzená len na e-mailovú komunikáciu. Za nepríjemnosti sa ospravedlňujeme, telefonicky budeme k dispozícii opäť od piatka.

Detské hrázdy

Stránka 1 z 1 - 11 položiek celkom

Cena

1951
11951

Značky

Zobrazených položiek: 11

Detské hrázdičky so zavesenými hračkami majú pre zdravý vývin dieťatka veľa výhod:

  • Poznávanie - hrázda umožňuje dieťatku získať prvé skúsenosti o príčinách a následkoch. Deti náhodne udru do hračky a zistia, že sa hračka rozhojdala. Následne budú túto činnosť vykonávať ale už iniciatívne aby videlo čo sa stale. Získavajú akýsi základ logického uvažovania a chápania príčiny a následku.
  • Zrakové vnímanie - detičky sa narodia pomerne krátkozraké a na hračky na hrázde musí dieťatko zaostrovať, čím cvičí svoj zrak.
  • Rozvoj motoriky ruky - visiace hračky, na ktoré dieťatko na začiatku len dočahuje postupne začne chytať cielene. Trénuje upochopovanie a dočahovanie. Toto je nesmierne dôležitá schopnosť dieťaťa, ktorá neskôr súvusí so schopnosťou štornožkovania. 
  • Rozvoj motoriky - hranie sa pod hrázdičkou podporuje rozvoj svalov dieťatka na ramenách, nohách, brušku, chrbte a krku. 

V našom e-shope nájdete široký výber drevených hrázd, ktoré môžete obohatiť o rôzne vysiace hračky, ktoré môžete dieťatku vymieňať. Na to aby sa dieťatku dobre ležalo, nezabudnite k hrázdičke dokúpiť aj hraciu podložku, ktorú využijete nielen pri hraní sa s hrázdou, ale aj inými hračkami.