160x70 cm

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

Cena

69109
169109

Detské matrace do postieľky 160x70 cm
Matrac do postieľky 160x70 cm je určený hlavne väčších postelí pre deti od 3 rokov.

Detské matrace 160x70 cm poskytnú dieťaťu optimálnu oporu chrbtice, ktorá sa stále vyvíja a bezpečný a zdravý spánok. U nás nájdete matrace zložené z PUR peny, kokosového vlákna alebo matrace z kvalitnej profilovanej pur peny. Naše detské matrace do postieľky disponujú väčšinou strednou tvrdosťou a výrabájú sa s najväčším dôrazom v súlade s ortopedickými odporúčaniami.

Detské matrace - ak vaše dieťa vyrastie, dosiahne školský a tínedžerský vek, môžeme dodatočne zvážiť možnosť s visco pamäťovou penou. Odporúča sa pri rôznych bolestivých stavoch spôsobených prudkým rastom. Pena sa vplyvom telesnej teploty dokonale prispôsobí krivkám, podopiera telo po celej dĺžke a eliminuje akýkoľvek tlak - svaly sú uvoľnené a kĺby a kosti odľahčené. Zvyšuje sa aj krvný obeh, bunky sa lepšie okysličujú.

Matrace zo studenej peny - kedy však nebudú fungovať pre deti, ktoré sa v noci prehrievajú a potia, pretože akumulujú teplo a môžu dieťaťu spôsobiť ďalšie nepohodlie.

Polyuretánová pena je základom pre všetky penové matrace s penou hustoty T25.

Penové matrace sa deťom odporúčajú najmä kvôli neustále sa vyvíjajúcej chrbtici. Aby sa zabránilo jeho deformácii, musí mať primeranú oporu, aby sa minimalizovalo riziko možných neprirodzených ohybov. Pena je bezpečný, antialergický materiál. Taktiež odporúčame penové matrace pre deti s nádvahou, pretože eliminujú preliačininy.