Detská posteľ so zábranou

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom

Cena

145146
1145146
Detská masívna biela posteľ Franzo rôzne rozmery 10389/160

Bezpečné detské postele

Každý rodič si želá pre svoje dieťa najvyššie možné bezpečie. Taktiež očakáva od dieťaťa, aby ich posteľ ťahala spinkať bez rodiča a naučili sa tak spať vo vlastnej detskej posteli. V našej ponuke nájdete detské postele so zábranou. Tieto postele sú bezpečné, pretože deti majú tendenciu (hlavne menšie deti) precestovať počas noci celú posteľ. Postele so zábranou zabraňujú pádu dieťaťu z postele. Veľkou výhodou týchto postelí je možnosť ich odmontovať. V našej ponuke nájdete posteľ pre chlapca aj dievča. 

Detské postele aj so zábranou

Detské postele ponúkajú najvyššiu možnú bezpečnosť, v prípade vypadnutia im nehrozí žiadne zranenie. Deti taktiež milujú vzory domčekových alebo indiánskych, či dokonca s obľúbeným motívom.

Najlacnejšie detské postele so zábranou

Bezpečnosť na prvom mieste pred všetkými parametrami. Pri kúpe bezpečnej postele, treba pozerať hlavne na bezpečnosť. U nás nájdete kvalitné bezpečné postele so zábranou za bezkonkurenčné ceny.

 

Detské postele so zábranou 200x90 

Najobľúbenejším modelom sú detské postele so zábranou 200x90, nakoľko rodičia môžu spať s týmito vašimi ratolestiami. Zábranu viete taktiež po čase odmontovať.