121 položiek celkom

Cena

10410
110410

Značky

Farba

Funkcia

Materiál

Rozmer

Zobrazených položiek: 121
Detská posteľ Tipi vysoký rôzne rozmery 1 10518/160
Detská sivá posteľ Franza rôzne rozmery 10395/160
Detská biela posteľ tipi rôzne rozmery 1 10365/160
Detská borovicová posteľ tipi rôzne rozmery 10362/160
Písací stôl OLI biely
€129,90
9702
Cestovná postieľka BeLove pink MOM024
Cestovná postieľka BeLove green MOM023
Cestovná postieľka Belove grey MOM022
Hore
Ďalšie produkty

Detská izba pre deti aj starších 

Výberom nábytku, hračiek a doplnkov do detskej izby vytvárame zábavné, no  zároveň kreatívne a bezpečné prostredie pre našich drobcov. Nápadité produkty z nášho e-shopu lákajú drobcov stráviť vo svojej detskej izbe čo najviac času.

Sú navrhnuté nielen pre svoje funkčné využitie, ale aby v deťoch podporovali ďalšie zručnosti a nápady.  Každý jeden produkt, či už nábytok alebo doplnky do detskej izby, sú starostlivo vyberané, preto sme si istým tým čo predávame a vieme zaručiť garantovanú spokojnosť a radosť z nákupu. Detská izba má učiť dieťa aj k samostatnosti, pretože v nej trávi veľa času. Preto je dôležitý výber správneho detského nábytku. V našej ponuke nájdete detský nábytok ako, detské postieľky, prebaľovacie komody, detské stoličky, detské stoly či stolíky. U nás nájdete aj naše vlastné inšpirácie detských izieb, ktoré sú vyskladané z nášho detskhé nábytku. Ako ale dosiahnúť, aby sa dieťaťu v izbičke dobre a ľahko zabývalo? Dôležitým faktorom sú aj detské lampy či svietidlá, aby deti zaspávali samé bez stranu a obav zo tmy. Preto v našej ponuke nájdete aj roztomilé plyšové hračky alebo detské lampy, ktoré dopomôžu k sladkému zaspávaniu bez plaču, ale s úsmevom. Výbornú atmosféru dotvárajú aj baldachýny, pričom nielen vytvoria bezpečný, ale aj nádherný priestor v detskej izbičke. V našej ponuke nájdete úžasný moderný a bezpečný nábytok do detskej izby. Na našom eshope nájdete len moderný a kvalitný detský nábytok, pričom sa môžete inšpirovať. 

A ako zariadiť detskú izbu?

Oddychová zóna

Hlavným základnym bodom v detskej izbe je detská postieľka alebo detská posteľ. Do ktorých pre zdravý a pokojný spánok je potrebný správny výber zdravotného detského matraca. K detskému matracu z našej ponuky si môžete dokúpiť nepremokavé detské plachty alebo detské plachtydetské periny a vankúše.

Hracia zóna 

Okrem vyššie spomenutého, že detská izba by mala byť rozdelená do jednotlivých zón. Hracia zóna má deti stimulovať

Pracovná zóna

Výber správnej detskej stoličky a stolu do detskej izby sú základnými potrebami pre budúceho študenta. V pracovnej zóne je potrebné, aby bolo dostatok denného svetla. 

 

Detský nábytok 

V našej ponuke nájdete kvalitná detský nábytok pre malých aj veľkých ktoré ponúkajú zaujímavý dizajn a kvalitné spracovanie. 

Ponúkame:

 • nábytok pre deti a bábätká - komody, skrine, prebaľovacie pulty, písacie stoly, knižnice, komody na hračky, stoličky na kŕmenie a mnohé iné,
• matrace pre bábätká, predškolákov 
doplnky do izieb - textil, osvetlenie, dekorácie, hračky.

U nás nájdete zostavu nábytku pre novorodenca, tak aj pre staršie dieťa. Vyberte si u nás dokonalý nábytok pre vaše dieťa.

 Detský nábytok - pohodlný a bezpečný nábytok pre deti

Pýtate sa, aký nábytok pre bábätká sa bude hodiť novému členovi vašej rodiny? V našej ponuke nájdete kolísky a postieľky, ktoré využijete od narodenia - miesta, kde môže váš drobec odpočívať, hrať sa a spať. Vďaka hojdaniu kolísky sa batoľa rýchlejšie upokojí a v mäkkých detských perinách sa bude cítiť bezpečne a útulne. Súčasťou nábytku do detskej izby sú aj prístelky a stoličky na kŕmenie. Vhodné vybavenie je dôležité najmä v prvých mesiacoch života dieťaťa, keď ho chcete mať blízko seba, napríklad v spálni vedľa postele. 

Okrem detského nábytku ponúkame aj doplnky, ktoré vám pomôžu vytvoriť jedinečnú atmosféru v interiéri. Premeňte obyčajnú izbu na kráľovstvo malej princeznej alebo princa a doprajte svojmu dieťaťu pocit výnimočnosti. Vďaka našej pomoci pri návrhu izby, ktorú vám vyrobíme, si ľahko predstavíte rozmiestnenie nábytku v interiéri a prispôsobíte ho potrebám vašej rodiny.