Stránka 1 z 1 - 27 položiek celkom

Cena

1429
11429

Značky

Farba

Zobrazených položiek: 27
Klinový vankúš Smart 40x36 MA21628
Detský vankúš Indián
€22
CD085
Detský vankúš Lev 1
Detský vankúš Lev
Skladom (1 ks)
€22
CD084
Detský vankúš Oblak VELVET CAPPUCCINO
Novinka
BEL0P02-0851
Detský vankúš Oblak VELVET ROSE
Novinka
€16,50
BEL090
Detský vankúš Oblak VELVET TURQUOISE BEL0P02-0853
Detský vankúš Srdce s volánikmi BR0201/BIE
Jabadabado Vankúš macko N0147
€19,90
JA0147
Jabadabado vankúš morský koník JA09432

Nielen zaspávanie, ale aj krátky odpočinok počas dňa musí byť komfortný a veselý zároveň. Na to sme do ponuky sortimentu pre sladké sny zaradili detské vankúše navrhnuté podľa zdravotných aj najnovších dekoratívnych kritérií. Všetky vankúše sú prvotriednej kvality, bezpečné k pokožke bábätka a pripravené na šantenie každého malého nezbedníka. V ponuke nájdete dekoračné detské vankúše v rôznych vzoroch, ktoré Vám zútulnia detskú izbu alebo zdravotné vankúše pre deti, ktoré prispejú k zdravému spánku. Naše zdravotné vankúše prispievajú k zdravému spánku dieťaťa a zabraňujú zležaniu či derformácii hlavičky či k uduseniu bábätka. Stačí si už vybrať svoj obľúbený vzor, pričom skvelou kombínaciou vankúšou vytvoríte jedno pekné útulnú miesto v detskej izbe či v detskom kútiku. Detský vankúš s rozkošným zajačikom a labuťou alebo detský vankúšik Veľrybka v XL veľkosti, ktorý sa stane detským maznáčikom.

Detské vankúše
Zaručme každému dieťaťu kvalitný spánok, ktorý zabezpečí jeho zdravý vývin. Pre každé vývinové štádium dieťaťa sme pripravili hygienické detské vankúše, vyrobené z kvalitných materiálov. Ponúkame vankúše pre deti všetkých vekových kategórií.

Ortopedické vankúše pre deti
Vankúše pre deti, ktoré správne podopierajú krčnú chrbticu aj hlavu. Aby ste tak podporili zdravý a hlavne správny vývin dieťaťa je dobré po takých vankúšoch siahnuť. K vankúšu si môžete doladiť aj detskú perinku, pod ktorou sa bude každá ratolesť cítiť príjemne. Medzi najobľúbenejšími vankúšmi patria: klinové vankúše. Tieto vankúše zabezpečujú vzniku syndrómu náhleho úmrtia, zpriechodnenie dýchacích ciest pri nádchce či správny náklon krčnej chrbtice.

Lôžkoviny pre dieťa sú nevyhnutnou súčasťou detskej postieľky či postele.

V našej ponuke nájdete aj dekoračné vankúše, vďaka ktorým ozdobíte detskú posteľ. Dekoračné vankúše nájdu uplatnenie v každej detskej izbičke.