Do štvrtku 23. 5. je zákaznícka podpora dočasne obmedzená len na e-mailovú komunikáciu. Za nepríjemnosti sa ospravedlňujeme, telefonicky budeme k dispozícii opäť od piatka.

Prečo u nás nakupovať?

Balenie tovaru1. Tovar balíme s láskou 

Predovšetkým nám nejde o čo najrýchlejšie naskladnenie, ale aj o slušné dodanie. Doručovací servis zabezpečujú overení dopravcovia, ktorí Vám po naskladnení zásielku doručia na vašu adresu do 24-48 hodín od podania. Krehké zásielky sú poistené, takže sa nemusíte obávať, že vám doručíme poškodený tovar. Po odoslaní balíčka Vás ihneď informujeme e-mailom a SMS. Do každého balíčka dávame aj kúsok seba, preto je náš tovar balený s láskou. 

doprava_12. Doprava zadarmo nad 199 eur!

Rozhodli ste sa nakúpiť nad 199 eur? V takomto prípade zaplatíme dopravu za Vás. Vy už len spokojne očakávajte svoju objednávku!

Darček_03. Radi vás potešíme

Priateľský prístup k našim klientom je garanciou, že tak podporíme príjemnú atmosféru. Preto nám záleží na čo najlepšom vybavení všetkých objednávok, ale aj vašich špeciálnych požiadaviek. Vo vnútri každého balíčka vás čaká prekvapenie – ku každej objednávke máte od nás jeden milý darček.

Poradenstvo_004. Skvelé poradenstvo

Neviete sa rozhodnúť, ktorý z ponúkaných produktov bude pre vás tým najlepším? Kontaktujte nás na zákazníckej linke alebo nás oslovte e-mailom či chatom. Zdôverte sa nám s vašimi požiadavkami a predstavami, čo by mal daný produkt spĺňať. Poskytujeme odborné poradenstvo, teda na každú vašu otázku máme konkrétne a praktické rady.

tovar_15. Certifikovaný tovar

Páči sa vám izbička v Shabby štýle alebo dávate prednosť škandinávskému štýlu? Vytvorte vašej ratolesti príjemnú a hravú atmosféru domova. My pre Vás starostlivo vyberáme tovar, ktorý spĺňa normy EU a je certifikovaný, netuctovaný a bezpečný nielen na bežné používanie, ale aj k zdraviu a pokožke dieťaťa. Dizajn našich produktov odpovedá na aktuálne trendy. Pre vašu spokojnosť kráčame s módou a napredujeme v kvalite!

Vrátenie do 14 dní6.  14 dní na výmenu/vrátenie

U nás sa nemusite báť nakúpiť. Nesplnil tovar vaše očakávania? Objavil sa nejaký problém s vaším tovarom? Nevešajte hlavu, dobu na vrátenie máte až na 14 dní a pri reklamácii sa za Vás o všetko postaráme.

Prístup7. Spríjemnili sme vám deň?

Pozitívne ohlasy na kvalitné a atraktívne produkty sú pre nás tou najväčšou odmenou. Len tak sme si istí, že to, čo robíme, je jedinečné a má zmysel v tom pokračovať. Záleží nám na vašej spokojnosti a radosti z každej objednávky. Dohliadame na to, aby sme ku každému pristupovali individuálne a priateľsky zároveň.     

 

 Skrášlite si s nami Váš deň

 


Snímka obrazovky 2019-09-23 o 10.55.14