Prečo u nás nakupovať?

Balenie tovaru1. Tovar balíme s láskou 

Predovšetkým nám nejde o čo najrýchlejšie naskladnenie, ale aj o slušné dodanie. Doručovací servis zabezpečujú overení dopravcovia, ktorí Vám po naskladnení zásielku doručia na vašu adresu do 24-48 hodín od podania. Krehké zásielky sú poistené, takže sa nemusíte obávať, že vám doručíme poškodený tovar. Po odoslaní balíčka Vás ihneď informujeme e-mailom a SMS. Do každého balíčka dávame aj kúsok seba, preto je náš tovar balený s láskou. 

doprava_12. Doprava zadarmo nad 199 eur!

Rozhodli ste sa nakúpiť nad 199 eur? V takomto prípade zaplatíme dopravu za Vás. Vy už len spokojne očakávajte svoju objednávku!

Darček_03. Radi vás potešíme

Priateľský prístup k našim klientom je garanciou, že tak podporíme príjemnú atmosféru. Preto nám záleží na čo najlepšom vybavení všetkých objednávok, ale aj vašich špeciálnych požiadaviek. Vo vnútri každého balíčka vás čaká prekvapenie – ku každej objednávke máte od nás jeden milý darček.

Poradenstvo_004. Skvelé poradenstvo

Neviete sa rozhodnúť, ktorý z ponúkaných produktov bude pre vás tým najlepším? Kontaktujte nás na zákazníckej linke alebo nás oslovte e-mailom či chatom. Zdôverte sa nám s vašimi požiadavkami a predstavami, čo by mal daný produkt spĺňať. Poskytujeme odborné poradenstvo, teda na každú vašu otázku máme konkrétne a praktické rady.

tovar_15. Certifikovaný tovar

Páči sa vám izbička v Shabby štýle alebo dávate prednosť škandinávskému štýlu? Vytvorte vašej ratolesti príjemnú a hravú atmosféru domova. My pre Vás starostlivo vyberáme tovar, ktorý spĺňa normy EU a je certifikovaný, netuctovaný a bezpečný nielen na bežné používanie, ale aj k zdraviu a pokožke dieťaťa. Dizajn našich produktov odpovedá na aktuálne trendy. Pre vašu spokojnosť kráčame s módou a napredujeme v kvalite!

Vrátenie do 14 dní6.  14 dní na výmenu/vrátenie

U nás sa nemusite báť nakúpiť. Nesplnil tovar vaše očakávania? Objavil sa nejaký problém s vaším tovarom? Nevešajte hlavu, dobu na vrátenie máte až na 14 dní a pri reklamácii sa za Vás o všetko postaráme.

Prístup7. Spríjemnili sme vám deň?

Pozitívne ohlasy na kvalitné a atraktívne produkty sú pre nás tou najväčšou odmenou. Len tak sme si istí, že to, čo robíme, je jedinečné a má zmysel v tom pokračovať. Záleží nám na vašej spokojnosti a radosti z každej objednávky. Dohliadame na to, aby sme ku každému pristupovali individuálne a priateľsky zároveň.     

 

 Skrášlite si s nami Váš deň

 


Snímka obrazovky 2019-09-23 o 10.55.14

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie