Do štvrtku 23. 5. je zákaznícka podpora dočasne obmedzená len na e-mailovú komunikáciu. Za nepríjemnosti sa ospravedlňujeme, telefonicky budeme k dispozícii opäť od piatka.
Stránka 1 z 3 - 90 položiek celkom

Cena

820
1820

Značky

Zobrazených položiek: 90
Detská bavlnená plachta SROKA PREMIUM hnedá
€18
€19,90 (–9 %)
SB005
Detská bavlnená plachta SROKA PREMIUM ecru SB009
Detská plachta 140x70 Olive green JO99088
Hore
Ďalšie produkty

Detské plachty príjemne na dotyk v sviežich farbách
Azda jedným z najdôležitejším prvkom každej prvej detskej izby je detská postieľka, pretože bábätká prespia 15 až 18 hodín denne. Okrem výberu samotnej postieľky myslite aj na kvalitné príslušenstvo, ku ktorému rozhodne patria detské plachty, detské obliečky či detský set perinky do postieľky.

Kvalitné plachty do postieľky alebo postele sú základ
Kvalitná detská plachta zo 100 % bavlny s vyššou gramážov vám vydrží a poslúži niekoľko rokov. Je mäkká, hrejivá a nesmierne jemná, špeciálne navrhnutá pre detskú citlivú pokožku. Najlepšou voľbou je napínacia plachta s elastickým pásom, ktorý je všitý na okraji a dieťa ju nemôže len tak strhnúť a dokonale ostane dokonale napnutá aj pri nepokojnom spánku dieťatka. Detské plachty nájdete v rôznych veľkostiach - pri ich výbere myslite na veľkosť dieťaťa i rozmer konkrétneho matraca či postieľky.

V ponuke nájdete naše nadčasové farby a vzore, ktoré dokonale oživia detskú postieľku tak dievčatka ako i chlapčeka. Skvele ich možno zladiť s perinami a vankúšmi. Trendová izbička s bonybon v ktorej sa každý spánok stane potešením.

Detské plachty 120x60, Detské plachty 140x70, Detské plachty 160x80, Detské plachty 180x80