297 položiek celkom

Cena

4100
14100

Značky

Dĺžka

Druh

Farba

Zobrazených položiek: 297
Uteráčik pre predškoláka
€4,99
MA190
Hore
Ďalšie produkty
Starostlivosť o novorodeniatko sa začína už pred pôrodom, veď každá budúca mamička si chystá výbavičku najneskôr v poslednom mesiaci tehotenstva. Novorodenec od samého začiatku vyžaduje špeciálnu starostlivosť, ktorá je odlíšna od starostlivosti väčšieho dieťaťa. V období po narodení je dieťa citlivejšie na negatívne faktory a je odkázané vo všetkom na vašu pomoc. Ak vaša starostlivosť bude dôkladna, výrazne prispejete k zdravému vývoju vášho dieťatka. V našom e-shope nájdete všetko potrebné pri starostlivosti o bábätko. Od základných vecí ako je postieľka s matracom až po montessori pomôcky. Načo sa však upriamiť ako prvé:
- Pohodlný spánok dieťatka - pre pohodlný a kvalitný spánok dieťatka je potrebná postieľka s kvalitným matracom.
- Kúpanie a starostlivosť o kožu novorodenca - pri kúpaní je potrebná vanička (najlepšie s integrovaným ležadlom, ktorá dodá rodičom väčší pocit istoty pri kúpaní, kvalitná osuška či uterák. 
- Starostlivosť o vlasy a nechty novorodenca - kefy z kozieho vlasu sú ideálne na masáž jemnej detskej pokožky bábätka
- Prebaľovanie novorodenca - na prebaľovanie je potrebný kvalitný prebaľovací pult či komoda, prebaľovacia podložka a doplnky ako košík na potreby na prebaľovanie, či organizér.
- Hračky a novorodenec - v našej ponuke nájdete rôznych mojkáčikov, ktorý sú veľmi nápomocný pri uspávaní a upokojení bábätka, až po rôzne kolotoče a hrázdy.
- Zavinovačka pre novorodenca  - psychológovia považujú používanie zavinovačky za vhodné. Novorodenec bol dlhú dobu v ohraničenom priestore, kde mal určené hranice a mal pocit bezpečia. Tento pocit bezpečia mu môže pri polohe na voľnom priestranstve chýbať. Tieto názory podporuje skúsenosť, že ak plačúce dieťa zavinieme do zavinovačky, prestane plakať.