Ako správne vybrať detskú postieľku

Tešíte sa na príchod vášho bábätka? 

Kvalitná a zdravotne nezávadna detská postieľka je základom pre ničim nerušené sladké sny. 

Prvoradá je bezpečnosť vášho bábätka, preto je doležité venovať pozornosť najmä tomuto kúsku nábytku, pretože prvé mesiace budete prichádzať s postieľkou do kontaktu každý deň. Najdôležitejším kúskom nábytku je detská postieľka a detský matrac, preto to netreba podceňovať pri vašom bábätku. V našej ponuke nájdete tie najlepšie vyberané kúsky, ktoré zodpovedajú bezpečnostným a zdravotným normám. Práve preto chceme deťom priniesť dokonalé pohodlie a vytvoriť miesto, v ktorom sa budú cítiť príjemne a bezpečne. 

V ponuke nájdete klasické detské postieľky, rastúce postieľky, kolekcia Safe Dreams.

 

 

 detské postieľky bonybon

Klasické postieľky

Hľadáte jednoduchú praktickú postieľku? Klasické postieľky sa vyznačujú svojou jednoduchosťou a funkčnosťou, pričom nenechávajú na seba moc strhávať, ale naopak poskytnú priestor vyniknúť iným doplnkom a dekoráciam v detskej izbičke. V ponuke nájdete borovicové alebo bukové detské postieľky s funkciami akými sú: vyťahovacie priečky - ktoré slúžia na samostatný priechod dieťatka, vyťahovacia bočnica - pre ešte lepší prístup k bábätku , polohovateľné dno - prispôsobite si výšku podľa vlastnej potreby.

klasické detské postieľky bonybon.sk

Klasické postieľky: ✓ klasický dizajn ✓ variabilita funkcií ✓čisté drevo ✓ ľahšia hmotnosť  X určené iba do 1-2 rokov

Rastúce postieľky

Máte predsudky voči rastúcemu nábytku? Zdá sa Vám táto cena nárazovo privysoká alebo Vás trápi zmena vášho vkusu o pár rokov? Pozrime sa na to čo prinášajú rastúce postieľky. Tieto postieľky Vám poslúžia totiž väčšinou do 6-10 rokov a stále budú mať šmrnc! Klasické postieľky predstavujú lacnú a rýchlu alternatívu hneď, rastúce postieľky predstavujú nákladnú alternatívu na začiatok, ale v konečnom dôsledku predstavuje lacnejšie a ekonomickejšie riešenie. Video na pozretie klikni tu.

Postieľka Hoppa 140_10

Postieľka Hoppa 140_9

Klasické postieľky: ✓ moderný dizajn ✓ menšia variabilita funkcií ✓väčšia nosnosť✓ určené do 6-10 rokov ✓finančne výhodnejšie X ťahšia hmotnosť  X väčšie výdavky na začiatok

Kolekcia SAFE DREAMS 

Najobľúbenejšou kolekciou sú postieľky SAFE DREAMS!

Detská postieľka hniezdočkom, skvelým zátiším a azda prvým doplnkom do výbavy pre novorodenca. Zároveň ju ako poslednú odkladáme. Spí sa v nej jednoducho úžasne! Postieľky Safe Dreams majú najviac bezpečnostných certifikátov. K postieľke si môžete dokúpiť kolieska a bezpečnostnú rastúcu bariérku k postieľke Classic či Melisea, a tak si predĺžiť využívanie postieľky až do 3 rokov.

✓ moderný dizajn ✓ najvyšší počet certifikátov bezpečnosti ✓možnosť dokúpenia doplnkov ✓ určené do 3 rokov ✓finančne výhodnejšie 

Detská postieľka Star Cot_4

 

Naše detské postieľky sú predovšetkým pohodlné a funkčné, aby malým drobcom poskytli potrebný odpočinok. Nájdete u nás roznôrodé detské postieľky, napríklad detské postieľky k posteli, detské postieľky s vyťahovacou bočnicou či vyberateľnými priečkami alebo rastúce polohovateľné detské postieľky. Dizajnovo sú rôznorodé, aby neplnili len praktickú funkciu, no esteticky zapadli do vašej spálne alebo detskej izbičky. Dôležité miesto v detskej izbe majú aj prebaľovacie komody a komody s prebaľovacím pultom, ktoré poskytujú aj miesto na uskladnenie všetkých bábätkovských potrieb.

 K detskej postieľke nájdete aj v našej ponuke kvalitné detské matrace od Slovenského výrobcu, pričom odporúčame dokúpiť aj nepremokavé detské plachty.

 

Naše postieľky odporúčajú:

Danielka Nízlová

daniela

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie