Do štvrtku 23. 5. je zákaznícka podpora dočasne obmedzená len na e-mailovú komunikáciu. Za nepríjemnosti sa ospravedlňujeme, telefonicky budeme k dispozícii opäť od piatka.

Tipy na vianočné darčeky pre deti

Vybrali sme pre váš TOP výber najlepších vianočných darčekov v roku 2020, pričom sme sa inšpirovali zahraničnými a domácimi trendami a novinkami.

Pre deti je svet Vianoc najkrajším obdobím v roku, ktoré vzbudzujú radosť, nedočkavosť a prinášajú do domova toho pravého ducha Vianoc. Darčeky si nezabudne ale poriadne skyť alebo ich zabaľte hneď po ich kúpe.

Suché bazény pre deti

Či vonku prší, fúka alebo svieti slniečko, detský bazén využijú vaše ratolesti za každého počasia. V bazéne sa deti vyšantia a zároveň zrelaxujú. 

Nájdete tu: 

 https://www.bonybon.sk/detske-bazeny-s-gulickami/

 

Detské bazény s guličkami_2

 

Drevené hračky pre deti

Drevené hračky sú najvďačnejším darčekom pod stromčekom, pretože sú trvácne, nedajú sa rozbiť a deti ich jednoducho milujú! Navyše majú naše hračky krásny dizajn. 

https://www.bonybon.sk/hracky/

Zatĺkacia hra s kladivom - Dusty Blue

Detské odrážadla v krásnom dizajne 

Odrážadla sa stali nevyhnutnou súčasťou detského kráľovstva, pričom sú skvelým tréningom pred prvou jazdou na bycikli a prispievajú k nácviku koordinácie, rovnováhy a rozvíjajú manuálne zričnosti. Naše odrážadlá sú z vysoko kvalitnej hliníkovej zlaitiny, ktorá je pevná a zároveň ľahká. Ergonomický tvar sedadla zabezpečuje potrebný komfort pri sedení.

https://www.bonybon.sk/detske-odrazadla-a-bicykle/

Detské odrážadlo STOY Black

Detské kresielka 

Každé dieťa si zaslúži svoje vlastné miesto na sedenie, váľanie alebo ležanie. Detské kresielko si dieťa môže rozložiť a využiť ho svojvoľne ako chce. 

https://www.bonybon.sk/detske-kresielka-a-sedacie-vaky/

 

Detské rozkladacie kresielko Baby Tiger_01