55 položiek celkom

Cena

17137
117137

Značky

Zobrazených položiek: 55
podložka hroch MA783213
Zaffiro fusak iGrow 2.0 Lama Blush 2 ZA051
Zaffiro fusak iGrow 2.0 Lama Camel 2 ZA052
Zaffiro fusak iGrow 2.0 Lama Vanilla 4 ZA053
Hore
Ďalšie produkty

Okrem kvalitného kočíka pre dieťatko potrebujete aj rôzne doplnky, aby bolo pre Vás i Vaše bábätko kočíkovanie radosťou. Z našej ponuky si určite vyberiete, to Vám zaručujeme. 

Ako prvé v chladnejšom počasí nezabudnite na kvalitnú deku, ktorá bábätko zahreje a bude sa mu pohodlne spinkať. V našom e-shope nájdete rôzne rozmery diek a aj rôzne materiály (bavlna, mušelín, bambus). Stačí len nahliadnúť do ponuky Deky a prehozy. 

V zime každe jedno dieťatko potrebuje fusak. V našej ponuke nájdete klasické fusaky ale aj rastúce fusaky, ktoré budú rásť s vašim bábätkom a podľa veľkosti bábätka fusak zmenšíte alebo zväčšíte. Okrem rozmerov je potrebné rozhodnúť sa aký materiál bude pre Vás ten naj. Vnútro môže byť vlnené, plyšové či flisové. Na výber máme naozaj veľa možností. A nakoniec, čo je tiež veľmi podstatné je dizajn. Zvoľte si fusak tak, aby bol aj krásnym doplnkom k Vášmu vysnenému kočíku.

Okrem diek a fusakov je fajn, keď pri kočíkovaní je pohodlne aj rodičom. Na to sú vhodné rukávniky, vďaka ktorým budú Vaše ruky v teplúčku a vy si tak spolu s bábätkom môžete užívať dlhé prechádzky.

V športovom kočíku určie odporúčame podložku do kočíka, ktorá bude nielen dizajnovou záležitosťou, ale aj praktickou. Za jedno dieťatko bude mať mäkšie a pohodlnejšie sedenie a za druhé podložka ochráni kočík pred rýchlym znečistením.  Stačí si už len vybrať vhodnú farbu.