Do štvrtku 23. 5. je zákaznícka podpora dočasne obmedzená len na e-mailovú komunikáciu. Za nepríjemnosti sa ospravedlňujeme, telefonicky budeme k dispozícii opäť od piatka.

Hojdacia balančná doska pre deti 80x30 cm

Dostupnosť 1-2 týždne
Môžeme doručiť do:
17.6.2024
Kód: ME018
€81,50 €67,92 bez DPH
Hojdacia balančná doska pre deti 80x30 cm
Vratenie tovaru
Tovar nám môžete vrátiť až do 14 dní
Doprava zadarmo od
Bezpečné doručenie zdarma od 199€

Balančná doska JUNIOR je väčšia verzia balančnej dosky, ktorú môžu používať staršie deti. Multifunkčnosť balančnej dosky pre deti je jednou z jej najdôležitejších výhod, môžete ju využi ako šmýkačku z postele, most pre autá, balančnú dosku či ako tunel. Cvičenia majú veľký vplyv na rozvoj motorických schopností a tvorivosti našich detí. Bezpečný produkt v súlade s predpokladmi slávnej pedagogickej metódy Márie Montessoriovej a so zárukou učenia dieťaťa hrou. Škandinávsky jednoduchý dizajn dosky ju robí ideálnou do každého interiéru. 

Bezpečnostné pravidlá: vyvažovaciu dosku používajte iba vtedy, ak ste bosí alebo máte nekĺzavé topánky, používajte iba na rovnom povrchu, dávajte pozor na prsty a držte ich ďalej od okraja dosky, pre deti do 6 rokov je vždy potrebné dohliadať na ich zábavu, neskáčte na dosku, v prípade kontaktu produktu s vodou sa uistite, či je produkt suchý.

 ✎ TECHNICKÉ ÚDAJE A ROZMERY

Rozmery: dĺžka: 80 cm, šírka: 30 cm, výška: 18 cm, hrúbka: 1,5 cm

Hmotnosť: 3,26 kg

Nosnosť max.: 200 kg

Materiál: buková preglejka, ošetrená certifikovaným olejom, ktorý spĺňa normu PN-EN 71-3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.