Detská borovicová posteľ Domček Mood 160x80

Kód: DO032
€125 €104,17 bez DPH
2-6 týždňov
Môžeme doručiť do:
8.6.2021

Detailné informácie

Podrobný popis

Posteľ s jednoduchým príjemným dizajnom domčeku je veľmi populárny medzi výberom pre chlapcov i dievčatká. Postieľka kopíruje tvar domu, je to krásny masívny doplnok do detskej izby. Postieľka dá deťom možnosť rozvíjať fantáziu, hrať sa a oddychovať a to na jednom mieste! Nábytok je vyrobený z najkvalitnejšieho masívneho borovicového dreva s trojitým ekologickým bezpečnostným náterom. Pri výrobe používame laky, ktoré sú bezpečne certifikované podľa normy STN EN 71-5, určené na úpravu detského nábytku. Posteľ je bezpečná a deti ju často využívajú aj ako hrací priestor podľa M. Montessori.

Produkt je dodávaný v baleniach pre vlastnú montáž. Sada obsahuje skrutky a pokyny potrebné pre zostavenie postele. Produkt je dodávaný v baleniach pre vlastnú montáž. Sada obsahuje skrutky a pokyny potrebné pre zostavenie postele

Rošt: smrekový lamelový rošt Flex, ktorý sa vyznačuje pevnosťou, pružnosťou a odolnosťou. Vďaka tomu produkt zvyšuje komfort spánku, poskytuje optimálnu podporu a zaisťuje dostatočné vetranie vzduchu pre matrac. 

Rozmer: 160x80

Nosnosť postele: 150 kg

Hrúbka dosky: 2,5 cm

Šírka dosky: 9 cm