Do štvrtku 23. 5. je zákaznícka podpora dočasne obmedzená len na e-mailovú komunikáciu. Za nepríjemnosti sa ospravedlňujeme, telefonicky budeme k dispozícii opäť od piatka.

Detský budík s lampou BUNNY - biely

Dostupnosť 1-2 týždne
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Kód: RE10224
€39 €32,50 bez DPH
Detský budík s lampou BUNNY - biely
Detský budík s lampou BUNNY - biely
Novinka
Vratenie tovaru
Tovar nám môžete vrátiť až do 14 dní
Doprava zadarmo od
Bezpečné doručenie zdarma od 199€

Detský budík s lampou BUNNY pomáha rozvíjať zdravé návyky vstávania a zaspávania u detí a dospelých. Dokonale sa hodí do detskej izby aj ako krásna dekorácia. Svietidlo imituje intenzitu prirodzeného svetla východu a západu slnka.

Ráno, keď je čas vstávať, sa lampa 30 minút pred zvukovým alarmom jemne rozsvieti a svieti každou minútou intenzívnejšie a intenzívnejšie napodobňuje východ slnka, vďaka čomu vás jemne a prirodzene zobudí. Navyše pätnásť minút pred hlavným budíkom zaznie budík s 50% intenzitou, aby ešte viac stimuloval telo k prebudeniu. Večer, keď je čas ísť spať, sa lampa rozsvieti napodobňujúc západ slnka a asi na 30 minút sa intenzita svetla bude postupne znižovať. Pre tie deti, ktoré neradi zaspávajú bez svetla, je to ideálne riešenie. Iným poslúži ako signál, že je čas ísť spať.

Je to tiež šikovná nočná lampa, ktorá svieti svetlom v rôznych farbách. Jas je možné nastaviť podľa potrieb a prostredia. Lampa má funkciu snooze, pre tých odolnejších - stačí stlačiť tlačidlo opakovaného budenia a využiť dodatočný čas na spánok. Zobudí vás zvukom 5 melódií vrátane dvoch zvukov prírody. Je vybavená protišmykovými nožičkami, dotykovým ovládaním, digitálnym displejom s nastavením 12h / 24h. Lampa je vyrobená z materiálov príjemných na dotyk. Prešla sériou testov a spĺňa normy uvedené v certifikátoch CE a RoHS. Lampa musí byť trvalo pripojená k zdroju energie. Sada obsahuje micro USB kábel a adaptér.

Dodatočné parametre

Kategória: Detské lampy a dekorácie
Farba: Biela
Materiál: Silikon I ABS
Napájanie: sieťové ( do zásuvky)
Rozmer: 15x10x18 cm
Výkon: 7W

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.